Kdigital

TEENUSED

PERSONAALNE KOOLITUS

Facebooki ja Instagrami reklaamide
loomine ja seadistamine

✅Toimub veebi vahendusel või koha peal (Tallinnas)
✅Pärast koolitust ligipääs video juhenditele

Turunduskoolitused Kdigital.ee

Personaalne Facebooki ja Instagrami reklaamide loomise ja seadistamise koolitus on maksimaalselt praktiline ning annab põhjalikud teadmised, et oskaksid enda ettevõtet turundada sotsiaalmeedias efektiivselt.

Koolitus on kohandatud  just sinu ettevõtte vajadustele, olgu selleks siis e-pood või teenuste pakkumine. Kuigi sarnaseid tooteid ja teenuseid on palju, on iga toode ja teenus ainulaadne ning nõuab oma lähenemist reklaamides. Koolitusel vaatame üheskoos sinu tooteid või teenuseid ning leiame kõige efektiivsemad viisid nende esitlemiseks Facebookis ja Instagramis. 

Facebooki ja Instagrami reklaamid võimaldavad Sul jõuda laia sihtgrupini ning kõnetada just neid inimesi, kes on huvitatud sinu tootest või teenusest. See tähendab, et saad oma sõnumi viia otse õigete inimesteni suurendades seeläbi müüki ja kliendibaasi.

Koolitus  sobib sulle kui oled kuulnud reklaamide seadistamisest kuid pole julgenud eriti ise katsetada või oled seda teinud vähesel määral.

Koolituse kestvus 4 päeva2 põhikoolituse päeva 11:00 -15.00  ja 2  järelkoolituse päeva 11:00 – 12.15, kus vaatame üle ja analüüsime reklaame mis oled iseseisvalt seadistanud. 

Pärast koolitust kuni 2 kuud ligipääs põhjalikele videomaterjalidele.

Jagan koolitusel sinuga enda arvutiekraani, kus näitan kõik reaalselt ette. Käime läbi kõige olulisema, et oleksid teadlik erinevatest reklaami võimalustest, oskaksid reklaame luua ja seadistada vastavalt püstitatud eesmärgile ning oskaksid reklaame analüüsida ja tulemusi mõõta. Seadistame samm-sammult koos ka reklaami Facebook Ads Manageris.

REGISTREERI KOOLITUSELE

Hind: 379€/in. Km ei lisandu. 

Pärast koolituse eest tasumist võtan Sinuga ühendust ja lepime kokku Sulle sobivad koolituse kuupäevad.

Lisainfo: 

  • Võimalik tasuda arvega.
  • Osalemine on nimeline.
  • Paar päeva enne -ja koolituse toimumise päeva hommikul saadame e-kirjaga meeldetuletuse osalemise infoga.

Tühistamine:
Kui Sul pole võimalus osaleda, palun sellest teada anda e-posti aadressil info@kdigital.ee Võimalusel leiame uue aja või tagastame 100% tasutud maksumusest. Teatamine mitteosalemisest 7 päeva enne koolituse toimumise päeva tagastame 50% koolituse maksumusest. Teatamine mitte osalemisest 3 päeva enne koolituse toimumise päeva või koolituse päeval kuulub arve tasumisele täiesulatuses.

Korduma kippuvad küsimused

Personaalne, 1:1 koolitus toimub vastavalt sulle sobivatel päevadel. Pärast koolituse ostmist võtan Sinuga ühendust ja lepime koolituse kuupäevad kokku. 

Jah, oleks hea kui sul on loodud ettevõtte Business konto ning tehtud seal vastavad seadistused. See annab sulle võimaluse koolitusel õpitut koheselt ka praktiseerida. Kui vajad konto loomisel ja  seadistamisel abi, siis soovi korral aitan sul vajalikud seadistused ära teha, hind 149€, km ei lisandu.

Pärast koolitusel osalemist saad ligipääsu põhjalikele videojuhenditele. 

Kui Sul ei ole võimalik osaleda kokkulepitud kuupäevadel, siis palun anna selles varakult teada ning lepime kokku uued koolituste ajad.

Tere, olen Kerttu. Kdigital asutaja ja sotsiaalmeedia turundaja. Turunduses olen tegev olnud enam kui 15 aastat ning see aeg on olnud täis põnevaid väljakutseid ja isiklikku arengut.

Olen töötanud erinevates organisatsioonides, nii turunduse projektijuhina kui ka reklaamiagentuuris. Minu kogemused hõlmavad online müügikampaaniate juhtimist ja läbiviimist, tasuliste suunatud reklaamide seadistamist ning sotsiaalmeedia kontode haldamist erineva valdkonna- ja suurusega ettevõtetele. Lisaks olen andnud mitmeid Facebooki reklaamide seadistamise koolitusi, sh nii ettevõtetele kui ka üks-ühele juhendamisi.

Kdigital logo
Kerttu-kdigital turundusteenused
Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid!
Jätka ostmist
0