Kdigital

TEENUSED

1:1 koolitus, mis lähtub sinu ettevõtte vajadusest.

Pärast ostu sooritamist võtan sinuga ühendust, et leppida kokku sulle sobiv aeg koolituseks.

✅Toimub veebi vahendusel või koha peal Tallinnas
✅Pärast koolitust ligipääs video juhenditele

Personaalne Facebooki ja Instagrami reklaamide loomise ja seadistamise koolitus on maksimaalselt praktiline ning annab põhjalikud teadmised, et oskaksid enda ettevõtet turundada sotsiaalmeedias efektiivselt.

Koolitus on kohandatud sinu ettevõtte vajadustele, olgu selleks siis e-pood või teenuste pakkumine. Kuigi sarnaseid tooteid ja teenuseid on palju, on iga toode ja teenus ainulaadne ning nõuab oma lähenemist reklaamides. Koolitusel vaatame üheskoos sinu tooteid või teenuseid ning leiame kõige efektiivsemad viisid nende esitlemiseks Facebookis ja Instagramis.

Koolitus sobib sulle kui oled kuulnud reklaamide seadistamisest kuid pole julgenud eriti ise katsetada või oled seda teinud vähesel määral.

Pärast ostu sooritamist lepime kokku Sulle sobiva kuupäeva koolituseks.

369,00 

♦️👉MITME OSALEJA SOODUSTUS

OsalejatHind osaleja kohta
2 - 3259,00 

Facebooki ja Instagrami reklaamid võimaldavad Sul jõuda laia sihtgrupini ning kõnetada just neid inimesi, kes on huvitatud sinu tootest või teenusest. See tähendab, et saad oma sõnumi viia otse õigete inimesteni suurendades seeläbi müüki ja kliendibaasi.

Jagan koolitusel sinuga enda arvutiekraani, kus näitan kõik reaalselt ette. Käime läbi kõige olulisema, et oleksid teadlik erinevatest reklaami võimalustest, oskaksid reklaame luua ja seadistada vastavalt püstitatud eesmärgile ning oskaksid reklaame analüüsida ja tulemusi mõõta, et jõuda soovitud müügitulemuseni.  Seadistame samm-sammult koos ka reklaami Facebook Ads Manageris.

Hind: al. 360€/osaleja
Rohkem kui 2 osalejat,  295,20€/osaleja

Km ei lisandu.

Tühistamine:
Kui Sul pole võimalus osaleda, palun sellest teada anda e-posti aadressil info@kdigital.ee Võimalusel leiame uue aja või tagastame 100% tasutud maksumusest. Teatamine mitteosalemisest 7 päeva enne koolituse toimumise päeva tagastame 50% koolituse maksumusest. Teatamine mitte osalemisest 3 päeva enne koolituse toimumise päeva või koolituse päeval kuulub arve tasumisele täiesulatuses.

error: Ära copy teksti, mõtle ise!
Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid!
Jätka ostmist
0